Filtrovať podľa

Káva

Doprajte svojim zákazníkom jedinečný chuťový zážitok s kávou Varanini a L’Antico. Na rozdiel od komerčne dovážaných a známych značiek kávy, garantujeme rovnakú kvalitu kávy ako sa predáva na talianskom trhu. Máte istotu, že kávu kupujete priamo z pražiarne, nie distribučnej firmy ktorá tlačí pražiareň k nižším cenám čo je často na úkor kvality dodávanej kávy.

Chcete kávovar zadarmo, alebo dobrú kávu pre Vašich zákazníkov ?

Nič na svete nie je zadarmo, ani kávovar ktorý dostanete "zadarmo" od dodávateľa kávy. V konečnom dôsledku ho tak či tak zaplatíte a navyše kávovar väčšinou zostáva vo vlastníctve dodávateľa kávy. Samozrejme kvalita kávy v tomto prípade ide bokom, veď ste dostali kávovar "zadarmo".

Káva bez kávovaru samozrejme takisto nie je to čo Vaša prevádzka potrebuje. Ponúkame teda kávovary za veľmi výhodných podmienok, a to vrátane kompletného servisu, nastavenia a pravidelných servisných prehliadok. Veľký dôraz kladieme na jeden z najdôležitejších aspektov pre prípravu dobrej kávy - kvalitne upravená a zmäkčená voda. Zaškolenie personálu na obsluhu technológie a prípravu dobrej kávy je samozrejmosťou.

Káva

Existuje 3 produktov.

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek

Aktívne filtre